Де отримати позику онлайн на карту без відсотків

Крім банків, в Україні існують і інші організації, які видають кредити і позики. Вони називаються мікрофінансові організації або МФО. Такі компанії видають відносно невеликі суми. В середньому – близько 20 тисяч гривень.

Їх перевага в тому, що вони видають безпроцентні позики, не вимагаючи безліч інформації від позичальника. Крім того, більшість з них надає послугу пролонгації. А це означає, що якщо ви не встигаєте вчасно погасити кредит, то вам можуть продовжити термін його виплати.

Мікрофінансові організації, які видають позику без відсотків, відрізняються гнучкими умовами співпраці. З їх допомогою можна отримати гроші на карту в будь-який час доби. Багато хто працює без вихідних 24/7. Постійним клієнтам МФО створюють вигідні умови і надають в кредит більше грошей.

Для нових клієнтів також є приємні бонуси. Якщо ви хочете оформити кредит вперше, то компанія може надати вам перший займ без відсотків на карту. Це дуже вигідно, оскільки не потрібно буде переплачувати за користування грошима.

Як оформити мікропозик без відсотків

Для цього потрібно вибрати компанію, умови якої вам підходять найбільше. Для цього вам не потрібно переривати всю інформацію в Інтернеті. Досить зайти на наш сайт k24.com.ua і переглянути список мікрофінансових організацій.

Крім того, їх можна відфільтрувати за умовами надання кредитів. Зокрема, вибрати тих, хто може дати позику під 0 відсотків. Такі позики надають багато організацій. Наприклад:

Вивчіть умови цих та інших компаній, які можуть надати вам безвідсотковий кредит. Виберіть одну, а краще кілька організацій і натисніть кнопку “Подати заявку”. Після цього вас перенаправить на сайт компанії. Там ви зможете вибрати суму і термін кредиту, ознайомитися з умовами договору більш детально і оформити заявку.

Для того, щоб оформити заявку на отримання кредиту і отримати безвідсоткову позику, вам необхідно мати під рукою паспорт, ідентифікаційний код і карту. При заповненні анкети, ви повинні заповнити всі поля і уважно перевірити інформацію.

Особливо ретельно перевіряйте реквізити банківської картки. Адже саме на неї вам будуть зараховані гроші після схвалення кредиту. До слова, карта може бути абсолютно будь-який. Єдині вимоги – вона повинна бути діючою і належати українському банку.

Якщо ви вибрали кілька організацій і подаєте кілька заявок, щоб отримати позики без відсотків, то ваші шанси збільшуються. Якщо відмовить одна організація, то буде можливість отримати гроші в інший.

Крім того, оформляючи кілька кредитів, ви можете отримати велику суму. Гроші вам можуть видати навіть в тому випадку, якщо у вас є відкритий кредит в банку.

Також мікрофінансові організації видають кредити:

  • Безробітним.
  • Жінкам в декреті.
  • Студентам, яким виповнилося 18 років.
  • Пенсіонерам.
  • Людям з неофіційним працевлаштуванням.
  • З негативною репутацією.
  • З заборгованостями в інших компаніях.

Позику онлайн на карту без відсотків погашається також, як і звичайний кредит. Причому в деяких організаціях ви можете погасити кредит достроково, якщо це передбачено умовами договору.

При реєстрації на сайті МФО у вас з’явиться особистий кабінет. У ньому ви зможете як стежити за станом кредиту, так і погасити його. Варто відзначити, що якщо не погасити кредит вчасно, то на вас будуть нараховуватися штрафи.

Якщо довго не виплачувати штрафи і пені, то в результаті вам доведеться заплатити кругленьку суму або брати ще один позику на погашення старої заборгованості. А оскільки такі ситуації не дуже приємні, то рекомендуємо вам виплачувати кредит в термін, або продовжити встановлений його виплату.

Інші безвідсоткові займи на карту

Умови займа онлайн на карту від Dinero

Сума кредиту: 300 — 15 000 грн.

Сума першого кредиту: до 10 000 грн.

Відсоткова ставка для нових клієнтів: 0 % в день

Термін: 7, 14, 30, 45 днів

Час обробки заявок: Цілодобово

Швидкість видачі: до 15 хвилин

Вік: 18-75 років

Необхідні данні: паспорт, ІНН

Умови займа онлайн на карту від Credit Plus

Сума кредиту: 500 — 10000 грн.

Сума першого кредиту: до 3 000 грн.

Відсоткова ставка для нових клієнтів: 0 % в день

Термін: 3 — 30 днів

Час обробки заявок: ПН-ПТ з 09:00 — 20:00; СБ-НД з 10:00 — 18:00

Швидкість видачі: до 7 минут

Вік: 18-65 років

Необхідні данні: паспорт, ІНН

Добавить комментарий