Отримайте гроші тоді, коли це вам зручно

Як ви думаєте, чи можна отримати онлайн кредит на карту вночі? Звісно так. Адже в Україні є безліч організацій, які надають позики цілодобово. Тому, ви можете отримати гроші тоді, коли вони вам знадобляться.

Більш того, кредит на карту цілодобово можна отримати всього за 15-20 хвилин. І для цього вам не потрібно буде нікуди їхати, вказувати поручителів або доносити довідки про доходи. А якщо ви берете кредит перший раз, то є висока ймовірність того, що гроші вдасться позичити під 0%. Це означає, що вам потрібно буде повернути тільки ту суму, яку ви взяли. А переплачувати за користування не доведеться.

Де можна взяти кредит на карту цілодобово без відмови і перевірок? Такі позики видають мікрофінансові організації. Це компанії, які видають кредити, але не є банками. Через це вони можуть запропонувати більш вигідні умови співпраці, а також видати кредит на карту цілодобово.

Мікрофінансові організації видають від 100 гривень до десятків тисяч. Щоб отримати гроші, вам потрібні тільки:

  • Доступ в Інтернет.
  • Діюча карта будь-якого українського банку.
  • Паспорт та ідентифікаційний номер.

Щоб вибрати організацію, яка дасть вам кредит, потрібно переглянути не один десяток компаній. Адже на ринку мікрокредитів велику кількість пропозицій і у всіх умови відрізняються. Ми полегшили завдання і зібрали всі мікрофінансові організації на одному сайті.

Тому вам більше не потрібно переглядати тонни інформації. Досить зайти на наш сайт K24.com.ua і порівняти пропозиції. Ми надаємо повну інформацію про кожного кредитора: від процентної ставки до переліку необхідних документів.

Також ви можете скористатися фільтрами і відразу відфільтрувати компанії, які можуть дати кредит на карту онлайн цілодобово.

Як оформити заявку на отримання позики?

Для цього потрібно вибрати компанію, яка надає вигідні умови. Ми рекомендуємо вибрати відразу кілька компаній і подати кілька заявок. Так, ваші шанси отримати гроші швидко збільшуються. Адже навіть якщо одна компанія не схвалить кредит, то його надасть друга.

Що перейти до оформлення заявки, потрібно натиснути кнопку “Оформити кредит”. Після цього вас перенаправить на сайт компанії. Там ви зможете вибрати суму, яку хочете зайняти і термін, на який хочете взяти гроші.

Далі вас попросять зареєструватися або просто заповнити анкету. Після того, як ви вкажете всі свої дані, можна відправляти заявку на схвалення. Зазвичай процес оформлення кредиту онлайн займає не більше 15-20 хвилин.

Компанія може схвалити заявку і переказати гроші на карту протягом 15 хвилин, або відхилити ваш запит. Зазвичай мікрофінансові організації уточнюють причину відмови. А зі свого боку ми хочемо додати, що якщо у вас є відкритий кредит в банку, то мікрофінансова організація все одно може видати вам онлайн кредит на карту цілодобово.

Це дуже вигідно в тому випадку, коли термін виплати кредиту в банку добігає кінця, а грошей на закриття у вас немає. Саме в таких випадках можна взяти кредит в мікрофінансової організації (МФО) та погасити банківський займ.

А ось якщо ви взяли кредит у МФО і розумієте, що виплатити вчасно його не вийде, то зайдіть в особистий кабінет на сайті організації і продовжите термін. Рекомендуємо вам не боятися МФО навіть в тому випадку, якщо кредит прострочений. Краще погасити мінімальний штраф і продовжити термін виплати, ніж потім виплачувати купу штрафів.

Що робити, якщо заявку не схвалили?

Якщо ви спробували вночі взяти кредит на карту цілодобово, але вам прийшла відмова, то це не привід засмучуватися. Адже завжди можна спробувати подати заявку ще один раз або оформити кредит в іншій мікрофінансової організації онлайн.

Також рекомендуємо уважно вносити особисті дані. Адже через помилки в заповненні вам можуть відмовити в кредиті. Тому вводите свої дані і реквізити банківської карти дуже уважно.