Що таке експрес кредит?

Експрес-кредит – це кредит, який видається банками і мікрофінансовими організаціями за короткий час при мінімальному пакеті документів. Вважається одним з найдорожчих кредитів. Йому характерні швидкі терміни прийняття рішення, високі процентні ставки і невеликі суми до видачі.

Попри недешеве обслуговування, експрес кредит користується популярністю у населення. Адже його можна оформити буквально за 15-20 хвилин, маючи під рукою лише деякі документи і доступ в інтернет.

Але високі процентні ставки для такого кредиту характерні не завжди. Особливо, якщо ви вирішили взяти позику у мікрофінансової організації. У банках процентні ставки можуть бути значно вище, а на саме схвалення знадобитися від години до півтори доби.

В цей же час в мікрофінансових організаціях діють процентні ставки від 0,01% до 3% в середньому. Такі відсотки не дуже б’ють по кишені позичальника. Наприклад, якщо ви взяли 2 тисячі гривень на 14 днів з процентною ставкою 0,01%, то відсотки за позикою становитимуть 2 гривні 80 копійок. Але якщо цю ж суму на цей же термін взято з 2%, то доплатити доведеться вже 650 гривень.

Щоб зрозуміти, скільки вам доведеться платити за користування кредитом, скористайтеся нашим кредитним калькулятором. Він допоможе прорахувати як відсотки, так і штрафи. Але щоб не переплачувати занадто багато, радимо знаходити організації, які нараховують мінімальні відсотки.

Також можна звертатися кожен раз в різні компанії, які дають експрес кредит онлайн. Так у вас буде можливість отримати гроші під 0%. Адже саме пільговими умовами багато МФО залучають нових клієнтів.

Як оформити експрес кредит

Для початку потрібно вибрати мікрофінансову організацію. Зробити це ви можете скориставшись нашим сервісом порівняння кредитів k24.com.ua. У нас зібрані всі найвідоміші фінансові компанії. А у вас буде можливість вибрати найкращі умови для себе.

Щоб подати заяву на отримання грошей потрібно:

  • Вибрати МФО.
  • Зареєструватися на сайті компанії.
  • Вибрати суму і термін кредиту.
  • Ввести всю необхідну інформацію про себе.
  • Надіслати заявку на обробку.

Після того, як заявка пройде модерацію, ви отримаєте відповідь. Якщо експрес кредит на карту схвалений, то гроші будуть зараховані протягом години. Максимальний термін зарахування коштів на карту – 3 дні. Якщо заявку відхилили, то в супровідному листі буде вказана причина відмови.

Тепер ви знаєте, як отримати експрес кредит без довідок, але варто розповісти про ще деякі важливі моменти. По-перше, ми радимо вам вчасно виплатити борг. Якщо закинути це питання, то почнуть нараховуватися штрафи. А це означає, що врешті-решт вам доведеться сплатити набагато більше.

Якщо у вас немає коштів на погашення, то можна активувати послугу пролонгації. Вона продовжить термін погашення кредиту і ви зможете відстрочити штрафи. Також можна спробувати взяти новий кредит в іншій організації. Але якщо ваш старий позику прострочений, то домогтися отримання нового буде досить важко.

Якщо ви, навпаки, хочете достроково погасити позику, то це можна зробити звернувшись в компанію. Ви зможете достроково повернути гроші з оплатою відсотків. Будьте уважні! Одні компанії можуть вимагати виплату відсотків тільки за фактичне користування грошима, а другі – за весь термін, на який ви брали кредит. Тому перед тим, як брати кредит в певній організації, прочитайте умови дострокового погашення.

Експрес кредит на карту можна використовувати в будь-яких особистих цілях. Якщо ви захочете повернути його, то зробити це можливо через особистий кабінет. Тоді гроші зараховуватися на протязі декількох хвилин. Якщо ви хочете сплатити не через свій кабінет, а, наприклад, через термінал, то враховуйте той факт, що гроші зараховуються на протязі 3 банківських днів.