Як взяти споживчий кредит без застави?

У житті часто виникають ситуації, коли гроші потрібні несподівано. Наприклад, потрібно купити побутову техніку або зробити ремонт, а грошей на це не вистачає. І одна справа, коли питання не терміновий. Але буває і так, що якась техніка поламалася і необхідно якомога швидше придбати заміну.

Або вас несподівано запросили на захід, а у вас немає грошей ні на подарунок, ні на обновку для святкування. І таких незапланованих витрат може бути багато. Що робити в таких випадках і де брати гроші?

Найпростіший спосіб – взяти кредит без застави та поручителів онлайн. Такі кредити пропонують мікрофінансові організації або МФО. Це небанківські структури, які менш вимогливі до клієнтів і видають кредит буквально за 15-20 хвилин.

Щоб взяти споживчий кредит без застави, потрібно вибрати МФО з вигідними умовами. На ринку України працює безліч кредитних організацій і порівняти умови всіх компаній дуже важко. Тому наш сервіс k24.com.ua прагнути спростити завдання вибору і збирає все організації на одному сайті.

У нас ви знайдете все МФО і зможете порівняти їх умови кредитування на одній сторінці. Також ми розробили кредитний калькулятор, який допоможе вам порахувати відсотки за обслуговування і відсотки при простроченому кредиті.

Після того, як ви вибрали мікрофінансову організацію, потрібно перейти на сайт компанії. Там ви зможете ознайомитися з умовами співпраці більш детально. На сайті МФО також є кредитні калькулятори. З їх допомогою ви можете вибрати суму і термін кредиту. Після чого вам розрахується сума для погашення з процентами.

Після того, як ви визначилися з сумою і терміном, можна починати оформляти заявку, яка допоможе отримати кредит без застави.

Як оформити кредит?

Для оформлення кредиту вам знадобитися зареєструватися на сайті і заповнити анкету. Для заповнення у вас повинні бути при собі паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта.

Внесіть всі дані і перевірте інформацію. Особливо – номер карти. Якщо вам схвалять кредит без застави, то гроші будуть перераховані на неї. Після перевірки, анкету можна вислати на модерацію. Зазвичай розгляд заявки тривати не більше 20 хвилин.

Зазвичай МФО видають кредити без відмови. І навіть якщо ви маєте зіпсовану кредитну історію, то вам можуть дати гроші. Також кредит без застави надається:

  • Студентам, які досягли 18 років.
  • Безробітним.
  • Неофіційно працевлаштованим.
  • Пенсіонерам.
  • Мамам в декретній відпустці.

Але якщо вам все-таки відмовили в кредиті, то не турбуйтеся і спробуйте звернутися в іншу організацію. До речі, мікрофінансова організація повинна надати аргументовану відмову. А тому вам буде простіше зрозуміти, яких помилок можна уникнути, подаючи документи в іншу організацію.

Де отримати в місті Київ кредит без застави?

Насправді, отримати кредит в Києві можна перебуваючи в будь-якому населеному пункті України. Для цього вам достатньо має доступ в інтернет.

У самому Києві розташовано безліч оффлайн точок компаній, які представлені у нас на сайті. Але ми рекомендуємо брати кредит онлайн, адже це економить ваш час.

З появою інтернету все наше життя безсумнівно змінюється і багато процесів полегшені. Не потрібно нікуди їхати, шукати потрібну адресу компанії і стояти в чергах. Все можна зробити онлайн і отримати більш швидку відповідь.

Оформляючи в місті Київ кредит без застави онлайн ви можете уникнути товкучки в громадському транспорті, очікування його прибуття і довгої дороги до оффлайн точки компанії. А після отримання грошей вам не потрібно буде ходити з великою сумою в натовпі людей. Адже якщо оформити кредит в інтернеті, то всі гроші прийдуть вам на карту.