Чи можна взяти в місті Черкаси кредит без довідки про доходи?

Українські банки досить рідко видають кредит громадянам, які не можуть підтвердити свою платоспроможність. Але, крім банків, на фінансовому ринку працюють мікрофінансові організації, які видають кредити без довідок, застав і поручителів.

Взяти кредит в Черкасах за допомогою мікрофінансової організації (МФО) також можливо. Для цього не обов’язково відвідувати офіси цих компаній. Якщо у вас є доступ в інтернет, то оформити заявку на отримання грошей можна онлайн.

Для оформлення кредиту вам знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібно буде вказати реквізити діючої карти будь-якого українського банку. Найкраще вказувати карту, якою ви постійно користуєтеся. Адже саме на неї будуть нараховані кредитні гроші.

У місті Черкаси кредит можна отримати навіть під 0%.

Але це не повний список компаній. На нашому сервісі порівняння кредитів k24.com.ua ви знайдете більш 50 компаній, які видають гроші на карту моментально. Але варто зазначити, що під ставкою 0% часто мається на увазі відсоткова ставка 0,01%. Це означає, що вам все-таки доведеться переплатити за користування грошима. Але переплата буде незначна – близько 10-20 гривень в середньому.

Щоб знати, скільки вам потрібно буде сплатити при погашенні кредиту – читайте кредитні договори перед підписанням. У них обов’язково повинні бути вказані розміри ставок, а також штрафів.

Як оформити і отримати кредит в Черкасах?

Для початку ви повинні визначитися, в який мікрофінансової організації найвигідніші для вас умови. Порівняти умови всіх МФО можна на k24.com.ua. Після цього перейдіть на сайт компанії.

Практично на всіх сайтах є кредитні калькулятори. З їх допомогою ви можете вибрати суму і термін кредиту. Після цього потрібно буде зареєструватися на сайті компанії і заповнити всі дані про себе.

Після того, як всі поля будуть заповнені – перевірте коректність введеної інформації. Адже дуже часто кредити в Черкасах отримують відмову через банальні речі. Наприклад, неправильно зазначеної серії або номера паспорта.

Коли все перевірено – надсилайте заявку на модерацію. Зазвичай на розгляд заявки організацією йде близько 10-20 хвилин. Якщо кредит буде схвалений, то гроші будуть перераховані на вашу карту протягом години. Якщо ви отримаєте відмову, то спробувати отримати кредит можна в інший МФО.