Де взяти кредит в Харкові

Відділення мікрофінансових організацій розташовані по всьому місту. Але не завжди можуть перебувати близько до вашого будинку. А коли швидко потрібні гроші, то не дуже хочеться їхати і шукати компанію, яка видасть кредит без відмови. Адже простіше зайти в інтернет і розв’язувати питання за 20 хвилин без поїздок, пробок і черг.

Якщо ви часто думали про те, що потрібно виставити оголошення типу: “займу гроші Харків”, то значить вам були потрібні гроші. Але ви не знали де і у кого позичити так, щоб не переплачувати великі відсотки і не надавати купу довідок.

А можливо у вас зіпсована кредитна історія і банки просто не хочуть видавати кредит. Яка б у вас не склалося фінансова ситуація, мікрофінансові організації завжди можуть допомогти. В тому числі, взяти кредит в Харкові з поганою кредитною історією. Більш того, їм не потрібно буде підтверджувати свою платоспроможність і приносити довідку про доходи.

Для оформлення кредиту в таких організаціях вам необхідні тільки паспорт, ідентифікаційний код і картка будь-якого українського банку. Щоб кожен бажаючий міг отримати гроші в позику, Харків розвиває мережу мікрофінансових організацій, які не вимагають безліч документів.

  • МФО надають кредити:
  • Безробітним.
  • Пенсіонерам.
  • Студентам.

А також всім іншим людям, які мають потребу в грошах.

Як реєструється в місті Харків онлайн заявка на кредит

Для того щоб отримати кредит онлайн, потрібно вибрати мікрофінансову організацію з найвигіднішими умовами. Зробити це можна на нашому сервісі k24.com.ua, де вже зібрані умови всіх подібних компаній.

Після того як ви визначитеся з вибором, перейдіть на сайт і пройдіть просту реєстрацію. Далі вас попросять ввести паспортні дані, номер телефону і дати згоду на обробку своїх персональних даних. У місті Харків швидкий займ можна отримати онлайн, тільки заповнивши всі необхідні поля.

Після того як ви заповните всю анкету і виберете суму, і термін кредиту, заявку потрібно відправити на модерацію. Зазвичай розгляд відбувається протягом 5-20 хвилин. Якщо заява буде схвалено, то гроші будуть нараховані на вашу карту протягом двадцяти хвилин – години. Максимальний термін зарахування грошей – 3 банківських дня.

Якщо вам схвалили кредит, але гроші довго не приходять, то слід зателефонувати, який вказаний на сайті або скористатися формою зворотного зв’язку. Якщо кредит не схвалений, то ви можете звернутися в іншу компанію в місті Харків, займ грошей в якій відбувається онлайн.

А якщо вам потрібна велика сума, то можна подати заявки в кілька компаній. Так ви збільшите шанси отримання грошей і зможете взяти велику суму. Також ми просимо вас залишати відгуки про співпрацю з різними компаніями. Пишіть в коментарях, яка мікрофінансова організація, на вашу думку, найлояльніша до клієнтів і яка компанія надає в місті Харків швидкий займ оперативніше всього.