Чи можна взяти в місті Одеса кредит без довідки про доходи?

Якщо ви не влаштовані офіційно, пішли з роботи або вас звільнили, то принести довідку про доходи практичні неможливо. Але якщо вам несподівано знадобилися гроші, і ви вирішили взяти кредит, то банки навряд чи дадуть вам грошей в борг без підтвердження платоспроможності.

На щастя, на фінансовому ринку України працюють мікрофінансові організації або МФО. Це небанківські установи, які можуть видати гроші в кредит в Одесі не вимагаючи довідок, поручителів і застави.

Щоб скористатися послугами таких організацій, вам потрібно мати тільки доступ в інтернет і базовий пакет документів. Як вибрати МФО? Зайдіть на наш сервіс порівняння кредитів k24.com.ua. У нас зібрані всі найпопулярніші і надійні організації, які видають в місті Одеса кредити.

Ви можете впорядкувати організації за умовами. Наприклад, якщо вам дуже терміново знадобився кредит в 3 годині ночі, то варто відразу вибрати МФО, які працюють цілодобово 24/7. Такі організації працюють як на вхідних, так і вночі і можуть видати в місті Одеса терміновий кредит.

Також ви можете вибрати організації, які видають гроші:

  • Безробітним.
  • Пенсіонерам.
  • Клієнтам з поганою кредитною історією.
  • Невлаштованих офіційно.

Крім того, в нашому каталозі ви знайдете компанії, які дають кредити студентам і можуть видати гроші без застави або поручителів. Варто відзначити, що якщо ви вирішили скористатися послугами мікрофінансових організацій вперше, то є можливість взяти гроші за вигідними умовами.

Для перших клієнтів МФО часто надають безвідсоткову позику. Це означає, що перший кредит дається під 0 відсотків і вам не доведеться переплачувати за користування грошима.

Будьте уважні! Деякі компанії під нульовим відсотком мають на увазі комісію в 0,01%. А це означає, що вам потрібно буде переплатити від декількох гривень до 20-30 гривень за користування в залежності від терміну позики.

Які організації видають в місті Одеса швидкий кредит?

Практично всі МФО можуть похвалитися швидкістю видачі грошей. Зазвичай розгляд заявки тривати не більше 20 хвилин. А перед цим вам потрібно витратити 5-10 хвилин на реєстрацію і заповнення анкети.

Процес оформлення кредиту в МФО завжди швидкий і простий. На сайтах компаній передбачені кредитні калькулятори, які допоможуть вибрати суму і термін кредиту, а форми реєстрації інтуїтивно зрозумілі.

Якщо ви хочете взяти кредит в Одесі, то вибирайте на нашому сайті k24.com.ua мікрофінансову організацію, переходите на сайт компанії і заповнюйте заявку. Для заповнення вам знадобляться тільки паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого українського банку.