Чи можна взяти в Рівному кредит без довідки про доходи

Якщо ви не оформлені офіційно на роботі або тимчасово не працюєте, то будь-який кредит, який вимагає підтвердження платоспроможності буде для вас недоступний.

Відсутність довідки про доходи часто призводить до відмови з боку кредитора. Але є і хороша новина. Ви можете отримати кредит без відмови, якщо зверніться в мікрофінансові організації (МФО).

Такі компанії можуть видати кредит в місті Рівне без зайвих питань, довідок, застав і поручителів. Щоб отримати гроші в такій компанії вам знадобляться тільки:

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний код.
  • Карта будь-якого українського банку.
  • Доступ в Інтернет.

Маючи цей базовий пакет документів і картку, ви зможете буквально за пів години отримати необхідну суму на свою карту. При цьому, вам не потрібно буде нікуди йти та стояти в чергах. У Рівному кредит онлайн надає понад 50 компаній.

Ви можете взяти суму від 100 до 20 тисяч гривень на термін від декількох до 30 днів. Новим клієнтам мікрофінансові організації часто пропонують вигідні умови. Наприклад, кредит під 0 відсотків. Але новим клієнтам не видають великі суми. Якщо ви звернулися в перший раз, то вам схвалять максимум 3-10 тисяч гривень.

Але якщо ви станете постійним клієнтом мікрофінансової організації, то вам зможуть видавати до 20-25 тисяч гривень. Також ви можете спробувати звернутися в кілька організацій. Тоді, сума отриманих грошей подвоїться, і ви зможете отримати на карту набагато більшу суму.

Де взяти кредит в Рівному?

У місті працює безліч мікрофінансових компаній. Щоб вибрати організацію з вигідними умовами, скористайтеся нашим сервісом порівняння кредитів k24.com.ua. У нас зібрані всі найнадійніші організації України.

Хочемо зазначити, що ми не надаємо в Рівному кредит від приватної особи або гроші під розписку. Ми просто надаємо аналітичну інформацію про компанії-кредиторів.

І якщо ви хочете в Рівному взяти гроші в борг, то за допомогою нашого сайту можете вибрати компанію, яка надасть вам позику. Після цього потрібно перейти на сайт МФО і зареєструватися. Далі вас попросять заповнити коротку анкету.

Зазвичай, на заповнення анкети йде не більше 10 хвилин. Після того, як ви вкажете всю необхідну інформацію про себе, перевірте анкету. Адже неправильна інформація може послужити причиною відмови по кредиту. Після перевірки відправте заявку на розгляд. Зазвичай процес перевірки займає 10-20 хвилин.

Це дуже зручно в ті моменти, коли вам в Рівному терміново потрібні гроші. Після розгляду заявки, вам прийде позитивну або негативну відповідь. У разі схвалення гроші зараховуватися на карту протягом години. Якщо кредит відхилили, то можна спробувати подати заявку в іншу мікрофінансову організацію.