Чи можна отримати кредит в Запоріжжі без офіційного працевлаштування?

Неофіційно влаштованому людині досить важко отримати кредит або взяти що-небудь в розстрочку. Банки неохоче видають гроші тим, хто не може підтвердити свою платоспроможність. А неофіційно влаштовані працівники якраз потрапляють в цю категорію.

Але іноді гроші потрібні всім. І потреба може надаватися незалежно від штампа в трудовій книжці. На щастя, на фінансовому ринку України присутні мікрофінансові організації або МФО, які допоможуть отримати кредит в Запоріжжі навіть якщо ви не влаштовані офіційно.

Щоб позичити грошей у такій компанії, вам не доведеться надавати довідку про доходи, а також не потрібні будуть застави і поручителі. Все відбувається набагато простіше. У місті Запоріжжі кредит без довідки про доходи можна оформити наступним чином. Ви просто вводите паспортні дані на сайті МФО, заповнюєте коротку анкету і отримуєте гроші на карту.

Кредити в Запоріжжі можна отримати навіть цілодобово. Адже якщо у вас є доступ в інтернет, то можна взяти кредит онлайн в будь-який час доби. Багато компаній працюють 24/7.

Де взяти кредит в Запоріжжі?

У місті працює понад 50 мікрофінансових організацій. Одні з них можуть запропонувати вигідні кредити під 0 відсотків, а інші – низькі штрафи в разі прострочення. Щоб вибрати умови, які підходять вам більше всього, варто порівняти всі компанії.

Але довго копатися в мережі – не дуже хороша перспектива. Зате ви можете зайти на наш сервіс порівняння кредитів k24.com.ua і вибрати МФО, яке відповідає вашим вимогам. Слід зазначити, що наш сервіс не видає грошей. Ми тільки надаємо допомогу в отриманні кредиту Запоріжжя, а також в інших містах України. Наш сайт надає аналітичну інформацію про кредиторів і їх умовах.

Звичайно, це не повний список компаній. На нашому сайті ви зможете знайти і інші організації, які видають швидкий позику. Але варто зазначити, що за будь-яку послугу доводиться платити. Мікрофінансові організації також повинні на чомусь жити і якось заробляти. Тому за всіма кредитами передбачені процентні ставки.

Найчастіше, для нових клієнтів МФО надають кредити під 0%. Але також нові клієнти не зможуть отримати більше максимальної суми першого кредиту. Найчастіше клієнт, який звертається в мікрофінансову організацію вперше, може отримати до 3-5 тисяч гривень.

Також потрібно сказати, що в місті Запоріжжя швидкий позику, відсотки на який складають нуль, може бути не зовсім нульовим. Наприклад, під ставкою 0 відсотків може бути з огляду на ставка 0,01%. Тому перед тим, як підписувати договір про співпрацю з МФО, уважно читайте умови кредитування.

А також пам’ятайте, що якщо ви взяли в місті Запоріжжя гроші в кредит, але прострочили виплату боргу, то вам почнуть надходити штрафи. Їх розмір спочатку повинен бути зазначений в договорі.