Де взяти кредит з поганою кредитною історією Київ

Якщо у вас погана кредитна історія, то банки навряд чи нададуть кредит. Адже в Бюро кредитних історій, куди все банки передають інформацію про статуси кредитних історій клієнтів, зберігається ваше кредитне минуле.

У Бюро кредитних історій є інформація про те, скільки разів і коли ви брали кредит, на яких умовах отримували його і як потім виплачували. Також міститься інформація про те, чи були штрафи і як швидко ви владнали проблему.

Якщо через прострочений кредиту у вас були суди або ваша справа була передана колектора, то ця інформація також зберігається в Бюро. І якщо ви підете в банк, де раніше не брали кредит, то він дасть запит в Бюро і побачить повну картину про вас.

Іноді, погана кредитна історія може виникнути не з вашої вини. Можливо ви брали кредит на одного, а він потім перестав виплачувати і вам довелося закривати займ самим. А можливо, у вас просто виникла непередбачена ситуація і ви не змогли вчасно закрити кредит.

Причин може бути багато. І вони все в минулому. А коли потрібен новий займ, то минуле може перешкодити. Але в місті Київ взяти кредит з поганою кредитною історією все ж можна. Для цього потрібно звернутися в мікрофінансову організацію. Це небанківські установи, які менш вимогливі до клієнтів.

В якому МФО взяти кредит в Києві з поганою кредитною історією

Насправді в столиці багато мікрофінансових компаній, які можуть вам допомогти. Головне для вас – вибрати вигідні умови. Адже деякі компанії можуть брати великий відсоток за користування грошима. А інші – нараховувати високі штрафи в разі прострочення. Тому важливо вибрати МФО, яке підійде вам.

Для цього можна скористатися нашим сервісом порівняння кредитів k24.com.ua. У нас ви знайдете всі найпопулярніші компанії, які видають в місті Київ кредит онлайн з поганою кредитною історією.

Наприклад, в список входять такі компанії, як:

  • Moneyveo.
  • Alexcredit.
  • Твої Гроші.
  • Швидко Гроші.

А також багато інших організацій. Всі вони працюють онлайн, а тому вам не доведеться їздити по місту і витрачати свій час. Щоб взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві, досить перейти з нашого сайту на сайт компанії і зареєструватися. Після цього вам буде потрібно заповнити анкету, ввівши паспортні дані та ідентифікаційний номер.

Також ми рекомендуємо читати умови договору, щоб знати, який відсоток буде щодня нараховуватиметься за користування грошима. Важливо пам’ятати, що кредит в Києві з поганою кредитною історією потребує своєчасному погашенні і краще закривати його в термін, щоб не псувати свою історію ще більше.