Як отримати мікрокредит онлайн з перекладом на карту

Напевно, ніхто не любить витрачати свій час на поїздки по місту і стояння в чергах. Саме тому багато компаній намагається перевести надання всіх своїх послуг онлайн. Так роблять і мікрофінансові організації, які займаються кредитуванням населення і малого бізнесу.

Сьогодні отримати мікрокредит на карту через інтернет – просте завдання. А сам процес не віднімає багато часу. Наприклад, якщо ви хочете отримати гроші таким шляхом, то з моменту оформлення заявки до того, як гроші впадуть вам на рахунок, пройде не більше півгодини.

Зазвичай на заповнення анкети йде близько п’яти хвилин. В анкеті вказуються ваші паспортні дані, номер телефону, ідентифікаційний код, а також електронна пошта і пароль до майбутнього акаунту. Далі ви відправляєте анкету на модерацію. Ваш запит розглядають 5-20 хвилин і приймають рішення надання грошей в борг.

Якщо запит схвалений, то гроші перераховуються вам на карту, яку ви вказали при реєстрації на сайті. Але як вибрати МФО і чи всі організації такого типу видають мікрокредит онлайн? Так, практично всі мікрофінансові організації працюють в онлайні, але так ви можете відвідати їх точки за фізичною адресою.

Як оформити мікрокредит онлайн?

Для початку вам потрібно визначитися, в яку мікрофінансову організацію будете відправляти запит. Для цього не обов’язково витрачати багато часу і переривати весь інтернет у пошуках необхідної інформації.

На нашому сервісі k24.com.ua вже зібрані всі компанії, які можуть видати мікрокредит. За допомогою нашого сайту ви можете порівняти умови кредитування всіх установ і вибрати ті, які для вас найвигідніше.

Після того як ви визначилися з вибором, потрібно перейти на сайт компанії і подати заявку на мікрокредит. Для цього вам буде потрібно:

  • Заповнити анкету.
  • Погодитися з умовами співпраці.
  • Дати згоду на обробку ваших персональних даних.

Після того, як ви виконаєте всі умови, заявку можна відправляти на перевірку. Зазвичай цей етап не триває понад 20 хвилин. Адже перевага МФО в тому, що вони видають мікрокредити на карту терміново онлайн і не затягують з рішеннями.

Більш того, такі організації не вимагають довідок про доходи та поручителів. Отримати мікрокредит у них може практично будь-хто. Також МФО не особливо вимогливі до статусу.

Ви можете взяти мікрокредит онлайн якщо ви:

  • Безробітний.
  • Пенсіонер.
  • Студент.
  • Мама в декреті.

Варто відзначити, що мікрофінансові організації видають кредити навіть тим, чия кредитна історія зіпсована минулими невдалими позиками і простроченням. Тому, якщо у вас погана кредитна історія, то не варто думати, що вам не вдасться взяти мікрокредит онлайн.

І навіть якщо вам відмовить одна мікрофінансових організація, то можна буде звернутися в другу. Також слід пам’ятати, що МФО можуть відмовитися видавати вам терміновий мікрокредит в тому випадку, якщо у вас є відкритий прострочений кредит. Але така умова є не у всіх установ.

Тому, якщо ви прострочили мікрокредит, то краще відразу намагатися розв’язувати проблему. Адже це може стати причиною не тільки штрафів, а й проблем із взяттям нової позики в майбутньому. Розв’язувати таке питання можна кількома шляхами.

Перший – продовжити термін виплати кредиту. Ця послуга в МФО називається пролонгація. Правда, її надають не всі фінансові компанії, але більшість. Другий варіант – взяти новий кредит. Але краще робити це заздалегідь.

Наприклад, ви розумієте, що не можете погасити кредит вчасно. Але не хочете продовжувати термін і, тим більше, потрапити на штрафи. Ви берете нову позику, перекриває старий і все. Одна проблема вирішена, а новий мікрокредит можна погасити набагато пізніше.

Хочемо нагадати, що перед тим, як отримати мікрокредит онлайн, ви повинні уважно прочитати умови договору та розрахувати процентну ставку по кредиту. Найчастіше у мікрофінансових організацій досить великі відсотки. І вам вигідно брати невеликі суми на короткий період, щоб уникнути великих переплат.