Де оформити позику онлайн

Якщо вам терміново знадобилися гроші, то найшвидший спосіб їх отримати – взяти позику онлайн на карту. Таку послугу в Україні надають мікрофінансові організації (МФО). МФО – це зазвичай невеликі компанії, які видають кредити на споживчі потреби.

МФО не є банками, але мають право проводити фінансові операції. Зокрема, в їх перелік послуг входить надання грошей в борг. Зазвичай такі компанії видають суми від 100 до 20 тисяч гривень.

Якщо ви новий клієнт, то розраховувати на велику суму не варто. Хоча часті випадки, коли можна отримати до 20 тисяч гривень. Зате вам в більшості випадків запропонують швидку позику онлайн під 0% на перший кредит. Це дуже вигідно, адже вам не потрібно буде переплачувати за користування грошима. Потрібно буде тільки в термін повернути необхідну суму.

Для тих, хто звертається в організацію вдруге або є постійним клієнтом – діє система лояльності. Завдяки їй можна отримати навіть 20 тисяч гривень на вигідних умовах.

Так, якщо ви хочете отримати швидку позику онлайн на карту, то варто звернутися в мікрофінансові організації. На ринку України їх достатнього багато. Умови співпраці з клієнтами приблизно однакові, але все ж можуть відрізнятися. Чим?

  • Сумою наданого кредиту.
  • Умовами продовження терміну виплат.
  • Процентними ставками по кредиту.

Щоб вибрати компанію, умови якої вам підходять найбільше, потрібно порівняти всі мікрофінансові організації, які видають позику онлайн на карту миттєво. Звичайно, виписувати все на листочок не зовсім зручно. Тому ми створили сервіс порівняння умов k24.com.ua.

Сам сервіс не видає грошей в кредит, але дає можливість визначити, яка організація має найвигідніші умови. Більш того, ви можете скористатися фільтрами сайту і вибрати умови, на яких вам буде виданий кредит. Зокрема можна впорядкувати компанії, які видають позики онлайн:

  • Під 0%.
  • Цілодобово і без вихідних.
  • Для пенсіонерів.
  • Кредит без відмов.
  • Кредит без довідки про доходи та поручителів.

Перевага таких кредитних організацій не тільки в тому, що отримати гроші можна без поручителів і довідок. Крім цього вони перераховують гроші прямо на вашу карту, яку ви вкажете при реєстрації на їхньому сайті при оформленні заявки. Єдиний критерій – карта повинна бути активна і належати українському банку.

Як оформити термінову позику онлайн

Виберете на k24.com.ua мікрофінансову організацію, яка надає найвигідніші для вас умови. Краще вибрати навіть дві або три такі компанії, щоб точно отримати бажану суму.

Далі перейдіть на сайт компанії. На сайті виберете суму і термін погашення. Натисніть кнопку “Оформити заявку”. Далі вас попросять зареєструватися і оформити заявку. Для цього вам знадобитися тільки паспорт і ідентифікаційний код. Заповніть анкету та надішліть на перевірку. Зазвичай від моменту реєстрації на сайті до підтвердження заявки проходить близько 20 хвилин.

Це дуже зручно, оскільки ви можете отримати онлайн займ на карту практично не втрачаючи часу. Вам не потрібно виходити з дому, стояти в черзі і приносити купу документів. Вся процедура проходить онлайн, а після підтвердження гроші перераховуються на вашу карту.

Перед тим, як відправити заявку, ми рекомендуємо уважно читати умови договору. Ви завжди повинні знати, що підписуєте і які умови вас очікують. Також ми радимо вчасно погашати кредит. А якщо у вас не виходить віддати позику в терміни, то відвідайте знову сайт позичальника.

Практично всі організації, які надають позики онлайн на карту, можуть надати послугу пролонгації. Це означає, що термін погашення кредиту буде продовжений, а ви зможете віддати гроші пізніше. Завжди пам’ятайте про те, що якщо не вирішити проблему вчасно, то вам почнуть нараховуватися штрафи і доведеться переплачувати більше.