Що робити, якщо вам терміново потрібні гроші в борг

Де взяти грошей, якщо вони потрібні дуже терміново? Можна обдзвонити всіх друзів і знайомих, можна позичити у роботодавця в рахунок наступної зарплати, а можна піти найпростішим шляхом і оформити кредит, взявши гроші в борг онлайн на карту.

Взяти кредит в інтернеті набагато простіше, ніж йти в банк і оформляти його там. По-перше, ви економите багато часу. По-друге, вам не потрібно вивчати довгий список умов банку. Крім того, вам не потрібно стояти в черзі та приносити з собою купу паперів і довідок.

Взяти кредит в інтернеті можна буквально за лічені хвилини, а умови – вигідніше банківських. В інтернеті гроші в борг на карту видають мікрофінансові організації (МФО). Це компанії, які не є банками, але можуть видати позику.

Найчастіше МФО видають гроші в борг під відсотки, але якщо ви берете позику вперше, то в 90% випадків вам запропонують кредит під 0%. Це дуже вигідно, адже вам не потрібно буде переплачувати зайвих сум за користування грошима.

У мікрофінансової організації можна взяти від 100 гривень. Максимальна сума найчастіше становить 20 тисяч гривень. А якщо вам потрібна більша сума, то можна звернутися в кілька мікрофінансових організацій і подати кілька заявок. Якщо все заявки будуть схвалені, то ви отримаєте на карту значну суму.

Щоб подати заявку у МФО, необхідно:

  • Мати при собі паспорт та ідентифікаційний номер.
  • Ввести особисті дані в анкеті на сайті кредитора.
  • Перевірити всю інформацію.
  • Додати реквізити чинної банківської карти.
  • Погодитися з умовами договору.
  • Надіслати заявку на схвалення.

Заявка розглядається від 5 до 20 хвилин. Нагадаємо, що вам можуть дати гроші в борг терміново навіть в тому випадку, якщо у вас є відкритий кредит в банку. І ще один плюс мікрофінансових організацій в тому, що найчастіше вони дають позику без довідок і поручителів.

У якій організації найкраще брати гроші в борг онлайн

Все залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Якщо вам потрібна більша сума, то потрібно розглядати одні компанії. Якщо хочете кредит під 0%, то його видають інші компанії. Іноді, всі умови поєднуються в одній організації.

Щоб зрозуміти, які умови пропонує кожна організація, досить зайти на сайт K24.com.ua. На цьому сайті розміщено список мікрофінансових організацій в Україні, які дають гроші в борг на карту терміново. Також на K24.com.ua ви можете знайти МФО, які видають гроші 24/7 без поручителів і довідок.

Коли ви визначитеся з компанією, то перейдіть на її сайт і виберете суму і термін кредиту. Після цього вас попросять пройти реєстрацію або заповнити анкету. Щоб заповнити анкету, вам потрібно буде ввести паспортні дані. Можете не переживати, мікрофінансові організації залишають поза передачею ваші дані третім особам. Вони використовують їх тільки для вашої ідентифікації.

Деяким організаціям важливо зрозуміти, берете ви гроші в борг до зарплати на побутові потреби або, наприклад, на ведення бізнесу. Але найчастіше компанії не дошкуляють запитаннями і не просять ніяких підтверджень.

Тому, у МФО ви завжди можете отримати гроші в борг терміново і не переживати, що будуть потрібні додаткові довідки. Процедура оформлення кредиту проста і зрозуміла. Заявки розглядаються не більше 20 хвилин. Більш того, на ринку безліч організацій, які можуть видати кредит цілодобово.

От і все. Тепер ви знаєте, де взяти гроші в борг терміново і можете завжди розраховувати на допомогу мікрофінансових організацій. Головне – не забувати, що у будь-якого кредиту є термін погашення. І краще вносити суму вчасно. Прострочення чреваті штрафи. Тому, краще або продовжити термін виплати, або не чекати штрафів зовсім.