Де знайти самі низькі процентні ставки на споживчий кредит

Якщо вам терміново знадобилися гроші на споживчі потреби, але до зарплати ще далеко, то один з найпростіших способів поповнити свій гаманець – взяти кредит. Багато хто не хоче брати кредити через те, що при їх закритті потрібно переплачувати. І часто – це немаленькі суми.

Наприклад, часто банки видають позики під 2-3%. Але це одні з найнижчих ставок, оскільки на ринку є пропозиції під 5, 10 і навіть 15 відсотків. На щастя, існують мікрофінансові організації, які допомагають заощадити на процентній ставці.

В Україні налічується велика кількість МФО. І практично кожна друга організація може запропонувати споживчий кредит низький відсоток. Більш того, для клієнтів, які звертаються за позикою вперше, діють спеціальні пропозиції.

Наприклад, деякі мікрофінансові організації можуть запропонувати при першому зверненні кредит під 0 відсотків. Таку пропозицію вважається найвигіднішим, адже в кінцевому підсумку вам не доведеться переплачувати взагалі.

Але іноді організації тільки пишуть, що надають найменший відсоток по кредиту. А по факту вони просто вказують мінімальний існуючий відсоток на свої послуги. Наприклад, якщо ви візьмете меншу суму, то і відсоток буде низьким. При більшому позику будуть більші відсотки. Потрібно враховувати цей момент і уважно читати умови співпраці.

Крім того, деякі мікрофінансові організації вказують, що відсоток на перший займ становить 0%. Але по факту не нуль, а 0,01%. І щоб потім не думати, чому вам потрібно переплатити від декількох гривень до півсотні, потрібно знову-таки читати договір.

Також потрібно враховувати, що найнижчий відсоток по кредиту можна отримати, якщо ви візьмете невелику суму. Наприклад, при першому зверненні МФО видають тільки до 4-5 тисяч гривень. А якщо вам буде потрібно більша сума, то можна звернутися в кілька організацій.

Так у вас з’явиться можливість позичити до 20 тисяч гривень навіть при першому зверненні і отримати, при цьому, найнижчий відсоток по кредиту. Варто відзначити, що процентна ставка не залежить від вашої кредитної історії і трудового статусу. Адже мікрофінансові організації не вимагають довідок про доходи та інших підтвердження вашої платоспроможності.

Які МФО можуть запропонувати низькі ставки по споживчих кредитах

Щоб знайти весь список таких МФО, вам не потрібно переглядати всю інформацію в інтернеті. Для цього достатньо просто зайти на наш сайт k24.com.ua. У нас зібрана вся необхідна інформація про кредиторів в Україні.

Компаній з вигідними умовами достатньо. І до таких, які дають кредит за низькими відсотками відносяться:

  • Кредит 365.
  • Є-Гроші.
  • Alexcredit.
  • Pozika.
  • Miloan.

Це не повний список компаній, які видають кредит під низький відсоток. У нас на сайті ви знайдете більш десяти організацій з вигідними умовами.

Як отримати гроші у таких компаній?

Для того щоб вам перерахували гроші на карту, потрібно пройти просту реєстрацію і оформити заявку. Для цього потрібно перейти на сайт компанії, яку ви вибрали і скористатися кредитним калькулятором.

З його допомогою ви можете вибрати суму і термін погашення. Далі потрібно натиснути кнопку “Отримати кредит”. Після цього вас попросять зареєструватися. Після реєстрації у вас з’явиться особистий кабінет, де будуть відображені всі дані по кредиту.

Щоб оформити заявку і отримати кредит під низький відсоток вам необхідно ввести паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і реквізити банківської картки. Саме на вказану карту будуть зараховані гроші в разі схвалення.

Не забувайте про те, що такі позики також потребують своєчасному погашенні. Тому стежте за термінами і не допускайте прострочень. Якщо ви прострочили виплати, то кредит під низький відсоток автоматично перетворитися в кредит з відсотками. Відсотками стануть штрафи. І виплачувати доведеться в кілька разів більше.