Як отримати онлайн позику на карту без відмови?

Багато хто думає, що отримати гроші без відмови можуть тільки ті, у кого хороша кредитна історія і є всі довідки, які підтверджують платоспроможність. Але насправді це не зовсім так.

Звичайно, офіційне працевлаштування та хороша кредитна історія – це плюс, який може грати вам на руку. Але за великим рахунком, переваги цих плюсів ви можете відчути тільки в банку, коли берете кредит.

Але що, якщо ви безробітний або кредитна історія зіпсована невдалими попередніми позиками? Банки навряд чи погодяться видати вам позики онлайн без відмов. Що робити в такому випадку? Звернутися в мікрофінансову організацію (МФО) – найнадійніший і перевірений спосіб.

Мікрофінансовим організаціям не важливий ваш статус. Вони не вимагають безліч довідок і ідеальної історії співпраці з банками. Але можуть видати онлайн позики без відмов. Щоб отримати гроші в борг від такої організації, потрібно всього лише мати доступ в інтернет і правильно оформити заявку на надання коштів в борг.

Щоб дізнатися, які МФО видають швидку позику на карту без відмови, потрібно зайти на наш сайт k24.com.ua і відфільтрувати компанії. Насправді ви можете отримати гроші без відмови у безлічі компаній. Зокрема у:

А також у інших мікрофінансових організацій, які працюють на ринку України. А щоб визначитися з вибором, уважно читайте відгуки про компанії та умови, які вони пропонують.

Також варто звернути увагу на суму, яку може видати та чи інша організація. Особливо, якщо ви хочете взяти мікропозику на карту без відмови вперше. Для нових клієнтів МФО часто пропонують кредит під 0 відсотків. Але разом з цим, можуть обмежити першу видану суму.

Наприклад, є компанії, які видають при першому зверненні до 5 тисяч гривень, а в наступні рази можна оформити швидку позику на карту без відмови і отримати вже від 10 до 20 тисяч гривень.

Як оформити онлайн позику на карту без відмови?

Для початку потрібно вивчити умови. Далі скористатися кредитним калькулятором і вибрати необхідну суму кредиту і термін, на який ви хочете взяти позику. На цьому етапі важливо порахувати, коли ви точно можете віддати кредит.

Далі необхідно пройти реєстрацію на сайті мікрофінансової організації і починати заповнювати анкету. Для цього вам знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Також вас попросять вказати дані банківської картки будь-якого українського банку. На неї потім прийде сума, яку ви запросили в борг.

Після того, як ви заповните всі дані, потрібно буде відправити анкету на модерацію. Зазвичай заявка розглядається близько 10-20 хвилин. Після розгляду вам надішлють відповідь. Якщо він буде негативним, то в супровідному листі вкажуть, чому ви отримали відмову. Найчастіше причиною може стати неправильне заповнення даних про себе. Якщо кредит буде схвалений, то гроші на карту прийдуть протягом 10-20 хвилин.

Чи можна отримати мікропозики на карту без відмов в кількох організаціях?

Так, ви можете отримати гроші від декількох МФО. Для цього потрібно відправити заявки відразу в кілька організацій. Це дуже вигідно в тому випадку, якщо вам потрібна велика сума, але одна компанія не може її видати.

Наприклад, вам потрібно 10 тисяч гривень, але ви ніколи не користувалися послугами жодної МФО. При першому зверненні практично всі компанії видають позику без відмови в менших сумах, ніж хотілося б. Клієнтам, які беруть позику вперше, зазвичай видається 3-5 тисячі гривень. Але ви можете взяти два позики і в результаті отримаєте всі необхідну суму. Головне – розуміти, чи зможете ви віддати позику в терміни, щоб не потрапити під штрафи.